V médiích

Co o nás napsali v médiích? Odkazy na nejnovější články a rozhovory najdete zde.

 

Ekonews.cz | Namísto nákupu si stačí šaty půjčit, říkají zakladatelky první české půjčovny udržitelné módy

(25. 2. 2023) Eliška Bulínová a Lucie Křenová založily minulý rok v létě první českou půjčovnu slow fashion. Jeden z jejich modelů se dokonce objevil na pražském Fashion Weeku. V rozhovoru zakladatelky popisují, jak výpůjčky fungují a jak si Češi na udržitelnou módu zvykají.

Ekonews.cz

 

eticky.cz | Jak se obléknout na ples udržitelně? 

(10. 2. 2023) Nová plesová sezóna je tady a vy opět hledáte něco nového na sebe. Je ale nutné kupovat nové šaty? Co si je prostě půjčit? Zazáříte v nich jako Popelka během jedné noci a nezatížíte tím svůj bankovní účet, šatník ani planetu.

eticky.cz

 

Móda.cz | Být Popelkou, ale nedát za šaty všechny úspory? Půjčte si šaty od českých i zahraničních designérů pohodlně na jednom místě

(18. 1. 2023) Čekat, než vás cvrnkne kouzelný oříšek do nosu, by mohlo zabrat víc času než je zdrávo.

moda.cz

 

Ženy.cz | Půjčovny luxusu: Kde si u nás pronajmete šaty od návrháře?

(13. 1. 2023) Společenské dění nabralo poprvé od konce pandemie nový dech, a tak se v podstatě neustále něco děje – a to teprve stojíme před hlavní plesovou sezonou. Otázkou je, jestli je nutné si na akci hned pořizovat nové šaty. Udržitelnou alternativou mohou být půjčovny.

zeny.cz

 

WHATnews.cz | Kvalitní šaty od známých návrhářů za zlomek ceny? Zkuste půjčovnu slow fashion

(3. 11. 2022) Večírek? Svatba? Nebo jen tak? Zkrátka sháníte nové šaty, ale nechcete se zahlcovat dalším oblečením, které vám zaplní šatník a vyprázdní účet? „Budoucnost módy je slow fashion a půjčovna Fashiontéka ji dělá dostupnější,“

whatnews.cz

 

ČasProŽeny.cz | Jak na šatník v drahých časech

(11. 9. 2022) Nemám co na sebe, taková myšlenka proletí jednou za čas hlavou snad každé ženy. Jenže pořídit si něco nového na sebe je teď pro mnoho z nás rozmařilost. Zdražilo snad úplně všechno a inflace citelně ukusuje z rodinných úspor. Jak tedy ospravedlnit nákup oblečení v drahých časech?

casprozeny.cz

 

Kamila Boudová ze SLOU | Nechcete si ty šaty jen půjčit?

(30. 8. 2022) Vítejte do nové éry, kde si šaty na důležitou prezentaci v práci budete pouze půjčovat.

slou.cz

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz