Výměna, storno a sankce

Výměna modelu

Pokud se stane, že vám vypůjčený model nesedí nebo není podle vašich představ, rády vám umožníme jeho výměnu za jinou velikost nebo za jiný model z nabídky půjčovny ve stejné hodnotě půjčovného, případně vám zašleme novou fakturu s upravenou cenou půjčovného dle vašeho výběru modelu. Při výměně za jiný model už další dopravu neplatíte.


Budete-li mít o výměnu zájem, co nejdříve nás prosím kontaktujte na tel. 602 501 488, nejpozději do 24 hodin od převzetí modelu, poté již nárok na výměnu zaniká.


V případě, že si z naší nabídky nic jiného na výměnu nevyberete, můžete také nenošený model vrátit, pokud nám tuto skutečnost oznámíte nejpozději do 24 hodin od převzetí modelu na e-mail info@fashionteka.cz spolu s číslem objednávky. Uhrazenou částku vám vrátíme sníženou o náklady za dopravu 99 Kč a manipulační poplatek 200 Kč. Zbývající částku uhrazeného půjčovného vám vrátíme ve formě elektronického poukazu nebo kreditů na další výpůjčku do 5 pracovních dnů.

 


 

Storno objednávky

Pokud budete chtít svoji objednávku zrušit, je nutné nám to oznámit na e-mail info@fashionteka.cz spolu s číslem objednávky. Po tom, co vám storno objednávky potvrdíme, vrátíme vám uhrazenou částku půjčovného do 5 pracovních dnů od odstoupení od smlouvy.


Objednávku můžete stornovat za následujících podmínek:

• 5 a více pracovních dní před začátkem výpůjční doby - objednávku lze zrušit bez poplatku;

• 3 ‐ 4 pracovní dny před začátkem výpůjční doby - storno poplatek činí 50 % z uhrazené částky půjčovného;

• 2 pracovní dny a méně před začátkem výpůjční doby - storno poplatek činí 90 % z uhrazené částky půjčovného.

Nevyzvednutí zásilky u dopravce není považováno za storno objednávky, v takovém případě vám bude účtováno 100 % z uhrazené částky půjčovného.

 


 

Sankce

Pokud model nevrátíte do konce výpůjční doby, bude vám za každý další započatý pracovní den účtován poplatek 500 Kč nad rámec již uhrazeného půjčovného.

V případě navrácení poškozeného modelu znemožňujícího další nošení vám bude účtováno dodatečné penále v hodnotě 2násobku standardní výše půjčovného - tedy výše půjčovného bez slev, která je uvedena u daného modelu na 4 dny (platí pro kategorii Speciální příležitosti) nebo 28 dní (pro modely z kategorie Nevšední nošení).

V případě nenavrácení (ztráty) modelu vám bude účtováno penále v hodnotě doporučené prodejní ceny modelu (uvedené na webové stránce daného modelu) snížené o již uhrazenou částku půjčovného.

Škodou není běžné opotřebení či běžné znečištění.

 


 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz