Pro návrháře & udržitelné značky

Líbí se vám koncept půjčovny pomalé módy a rádi byste s námi navázali spolupráci s vaší módní značkou? Kontaktujte nás prosím na tomto e-mailu: info@fashionteka.cz. Moc rády si s vámi domluvíme schůzku v nějaké příjemné kavárně, případně u vás v ateliéru/showroomu. Nové modely zařazujeme do nabídky půjčovny postupně v návaznosti na dvě hlavní sezóny – jaro/léto a podzim/zima.

Budeme se těšit!
Lucie & Eliška

Fashiontéka 

 

Naše mise

Cílem našeho projektu je přispívat k postupné změně v přístupu k módě – zpomalovat v častém a impulzivním nakupování levného, méně kvalitního oblečení a přecházet k udržitelnějším alternativám, jakými může být i půjčování. Zároveň vnášíme do půjčování módy nový směr. Nejsme tradiční půjčovna společenských šatů jen pro speciální příležitosti. Zaměřujeme se na semi-formální modely, které se hodí na příležitosti a většina i na celodenní nošení, a snažíme se balancovat nadčasové střihy s aktuálními trendy. 

Budoucnost módy je slow fashion a Fashiontéka ji dělá dostupnější.

Přejeme si v zákaznicích vyvolávat ten radostný pocit, který se dostaví, když si pořídíme něco nového na sebe. To nadšení během několika prvních dní, kdy nový kousek nosíme. Ale chceme toho dosahovat zodpovědnějším způsobem, bez výčitek z impulzivních nákupů – díky půjčování a podpoře cirkulární ekonomiky. Věříme, že díky konceptu půjčování/sdílení dochází k opakovanému oživování módní tvorby, modely putují od jedné zákaznice ke druhé a vynosí se při různých každodenních příležitostech, jako jsou večírky, oslavy, divadla, svatby, garden party, festivaly, eventy, firemní akce a byznys meetingy nebo jen tak na dovolené či prodlouženém víkendu.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz